Vánoční Salesforce večírek

Před dvěma roky jsme to oficiálně uchopili jako shrnutí Dreamforce, spojili to s tombolou, jejíž výtěžek šel na charitu, a skončili povídáním u vína, které se táhlo dlouho do noci.

Loni bylo loni. Tedy vlastně nic nebylo.

A letos si říkáme, že třeba by zase něco mohlo být, že nám s Alčou chybíte, že chceme slyšet, jaké úžasné věci jste letos, případně loni, zvládli udělat, co jste se naučili, kam jste se posunuli, co plánujete na příští rok.

Takže 29. 11. od 17 hodin se na vás těšíme v Churchillovi 1 alias Deloitte kancelářích.

Potkáme se v druhém patře kam se prý dá relativně jednoduše dostat bez hlášení předem, fasování vstupní kartičky a dalších kratochvílích. Podmínkou podle všeho bude zelená tečka a být pozitivní – tedy v pozitivní náladě, jinak je potřeba být negativní.

Na programu je jídlo, pití, setkání s ostatními a doufáme, že vás vyhecujeme i k něčemu víc – pojďme si na pódiu hezky po Americku zamachrovat kdo dosáhl větších úspěchů, před kým se skláněli klienti a nechtěli ho pustit domů, kdo udělal nejvíc certifikací/badgí, byl nejdéle na dovolené (protože odpracované hodiny v dnešní době work/life balance nemají žádnou cenu), cokoliv dalšího tě napadne, že je k machrování super. Pro nejlepší podle všeho budeme mít nějaké hezké swagy a k tomu naši nehynoucí úctu a respekt.

Česky/anglicky? Věřím, že tam budou všichni i když tady pozvánku píši jenom česky. A proslovy? Kdo ví.

Už jsi se přihlásil? Protože 29. 11. doufáme, že pokoříme náš milník 100 účastníků a že nám k tomu pomůžeš.

Je to daleko?

Neboj, máme řešení. Vidět se s námi můžeš už 9. 11. (zase od 17 hodin, tentokrát virtuálně) a pozvanou máme i Christine Marshall, která nám bude povídat o Dynamic Forms.

Pokud o Dynamic Forms slyšíš poprvé, tak je to podle všeho velká změna v UI/UX aneb uživatelském rozhraní a zkušenosti, která by mohla nahradit „zastaralý“ přístup pomocí page layoutů, record types a lightning pages, protože umožňuje tahat pole přímo na různá místa lightning pages, dynamicky je schovávat podle potřeb, rozdělovat do různých míst jak dávají smysl, aniž by se k tomu muselo použít současného (a omezeného) řešení pomocí quick akcí.

Zkrátka a prostě to zní jako pecka, jak ty stránky udělat užitečnější a flexibilnější pro uživatele. Současně to v tuto chvíli pořád má nějaká omezení a limity a právě 12 klíčových otázek, které kolem toho můžete mít nám Christine zodpoví.

Jasně, celé to bude v angličtině, ale věřím tomu – i jak Christine znám – že i jenom pohled na prezentaci dost ozřejmí, pokud tvoje poslouchání angličtiny není úplně plynulé.

Těšíme se na viděnou.

Leave a Reply