Zkušenost s notářskou kanceláří JUDr. Eva Neumanová

Tak jsem potřeboval po dlouhé době ověřit podpis. Na to člověk potřebuje notáře a když může až večer, tak jich moc nepracuje. Takže jsem si našel jednoho (nebo spíš jednu), u které jsem byl už před lety a vyrazil tam.

Začátek vypadal dobře – dorazil jsem někdy ve čtvrt na šest večer, v čekárně byli čtyři klienti a zavíralo se v šest – super. Kdyby to nestíhala tak se na pořadovém lístku psalo, že po zavírací době je 100% přirážka, ale ono je to asi jedno, zda platit za ověření podpisu 30Kč nebo 60Kč. Navíc času bylo dost a klientů málo.

To jsem si ovšem jenom myslel. Najednou bylo šest, slečna vyšla, oznámila, že právě přijala posledního klienta a v šest se jí vypíná počítač. Celé to prohlásila hezky arogantně, takže nás všechny v čekárně dost překvapila, člověka asi nenapadne, když přijde třičtvrtě hodiny před zavíračkou, že už by se tou dobou s ní měl domlouvat, zda tam bude zůstávat déle. A hlavně ten neuvěřitelně arogantní tón ve stylu – stejně jste tady všichni kvůli mě a nikoliv naopak.

Všichni jsme byli hlavně vysmátí z toho, že se jí vypíná počítač. A tak jsem se koukali a opravdu – v šest ten počítač vypla.

Za sebe myslím, že problém nebyl v tom, že v šest zavřela, ale v jejím neuvěřitelně arogantním chování, kdy najednou dělala, že pro ní klienti v čekárně neexistují a fakt, že čekací lístek informuje o přirážce 100% po pracovní době přešla mlčením a prostě odešla.

Takže děkuji, na Italskou k notáři už nikdy nepůjdu, i kdyby byl poslední v Praze.

3 komentáře

  1. Náhodou jsem narazila na názory na notářku Neumanovou a mohu jen potvrdit arogantnost jejích zaměstnankyň, jsou ochotné jen k známým, co tam jezdí s dohodnutými kšefty pro zahr. firmy a notářka sama je úplně „blbá“, dělala pro nám smlouvu, se kterou jsem jí musela radit, byla to práce na 1/2 hodiny a vzala za to 15 tisíc ! Dávala mi rady, jak si na sebe musela vydělat … nebo spíš jak okrádá lidi …, příšerná nevkusná baba se zlatými ale lacině vypadajícími doplňky i oblečením .. už ten vzhled hodně napoví, takže souhlas k Neumanové do Italské už nikdy více !

  2. Upřímnou soustrast se všemi, kterým je JUDr. Eva Neumanová přidělena v rámci dědického řízení.
    Souhlasím s tím, že je to arogantní člověk. Nemá soucit s lidmi, kteří tam přicházejí v největším smutku.
    O všech přítomných si myslí, že jsou podvodníci, včetně těch, kteří dělají odhad. Často padají slova, že dotyčná osoba, která dělala odhad přijde o kulaté razítko apod. Stání, prodlužuje, byť je mezi dědici téměř nula k rozdělení. To, na čem se s ní dohodnete na jednom stání, neplatí na tom dalším. I když jste objednaní, počítejte s tím, že na řadu přijdete s půl hodinový zpožděním.

    Martina

Leave a Reply