O Salesforce s Ivetou Pecháčkovou

V sérii „O Salesforce s …“ jsem si dal za cíl během celého roku vyzpovídat alespoň 52 lidí, kteří se v České a Slovenské republice pohybují okolo Salesforce. Jedno, zda jde o lidi od partnerů, zákazníka nebo dokonce někdo přímo ze Salesforce (ti to prý mají zakázané). Máte tip na někoho, koho bych měl určitě vyzpovídat? Sem s ním! děkuji

Další v sérii mých rozhovorů s lidmi ze Salesforce komunity je Iveta Pecháčková ze společnosti Dermitage, estetického centra pokrokových technologií a značek, kde Salesforce používají naprosto všichni. Přestože jsou vlastně dvě.

Jak jste se k Salesforce dostala?

V USA byl SF jednou z variant CRM firmy Xtreme Lashes, které jsem exkluzivní dodavatel v ČR. Já jsem si ho vybrala pro cloud a protože to nebyl Microsoft.

Jak se vzděláváte v souvislosti se Salesforce, které zdroje doporučíte?

No to není dobrá otázka, sám víte, že nic nevím. Maximálně se podívám na jejich newslettetry a pak se dívám na Succes Community a baví mě Appexchange, ale nevím co přesně bych potřebovala. Jinak vzdělávání – nejsem tutorialista a potřebuje věci ukázat a zeptat se na to čemu nerozumím – interakci, tak mi vzdělávání popisem úspěchu někoho a tutorial úplně nevyhovuje.

Používáte Salesforce celá organizace nebo pouze pár lidí?

Já a Kristinka, celá organizace.

K čemu Salesforce používáte, je to pro vás klíčová aplikace nebo jedna z mnoha?

Od diáře, přes telefonní a emailový seznam, zákaznický management. Teď snad i pro nějakou pomoc se skladovými procesy.

Dokážete si tipnou, kolik procent funkcionality Salesforce používáte?

To netuším a představuji si, že mizivé procento.

Co bylo/je na zavádění Salesforce nejtěžší?

Že potřebuju někoho, kdo to nastaví. Donutit lidi do SF zapisovat úplně všechno. A hlavně to, že asi nemáme úplně nastavené procesy a tak vlastně netěžíme ze SF dostatečně.

Používáte aplikace třetích stran? Která je ta nejoblíbenější?

Ebsta, Emailový klient kdysi Appirio, pak to přestalo fungovat, zkoušela jsem něco pro zautomatizování narozenin – nenašla. Nejoblíbenější Ebsta v součastnosti, ale hravě ji nahradí něco na ty narozeniny.

Kdybyste si mohla přát jednu věc, kterou by Salesforce mohl od zítra nově dělat, co by to bylo?

Tím, že o tom moc toho nevím, tak nevím co nabízí, ale hodil by se mi Prodejce 🙂

Jak držíte krok s rychlým rozvojem funkcionality Salesforce, zavádíte nové funkce tak jak přicházejí nebo vás nové funkcionality nezajímají?

Jaký krok, vždyť jsme se nepohli ze začátku, vůbec netuším co se zavádí, bojím se přepnout Lightning protože, nevím jestli pak něco najdu.

Ta Salesforce nebo ten Salesforce?

Pro mě česky TA v angličtině TEN

Leave a Reply