Sbohem Česká pošto

Balíky neposílám často. Tak dvakrát do roka. Ale pokaždé je pro mě dost velká pruda ho odnést na poštu a tam ho poslat co nejlevněji. To je samé „Balík do ruky“, „Balík na poštu“ a že mají i obyčejný balík, jehož poslání vyjde řádově levněji, to už vám raději neřeknou.

Snad před rokem jsem objevil Chytrý balík, ale nikdy jsem ho nepoužil. Když jsem si to porovnal s nabídkou pošty a faktem, že bych musel čekat na kurýra, tak jsem ho zase raději odnesl na poštu.

DeliBarryA pak došlo k situaci, že jsem potřeboval poslat balík, ale neměl jsem čas s ním dojít na poštu. Prostě ať si ho někdo vyzvedne a odveze ho kam chci. V ten moment jsem našel DeliBarry.

O hezký kus levnější než Česká pošta. Druhý den přijeli a balík vyzvedli. O pár dní později to bylo u adresáta, přesně jak slíbili. A dokonce i vidím, kdo konkrétně balík převzal.

Spokojenost, práce a čas ušetřeny.

Další možnosti

Pokud rádi porovnáváte, tak byste měli vědět, že vlastně stejnou věc dělá i Zaslat.cz.

Pak je tady Pošta bez hranic, která se naopak specializuje na odesílání do okolních států, zNěmecka, která umožňuje přeposílání zásilek z Německa nebo Shipito, které to samé dělá z Ameriky.

Možností je spousta a na poštu už člověk pomalu, ale jistě, chodit nemusí.

Leave a Reply