Rozjeďme znovu světNotes.cz

světNotes.cz logo Tak jsem tuhle mluvil s Emilem Čelustkou a došli jsme k závěru, že by to zase chtělo trochu oživit světNotes.

Diskuze tam jede pěkně, ale všechno ostatní stojí a podle mě naprosto zbytečně. Je tam prostor na tiskové zprávy, ale žádný partner asi nic publikovat nechce (není to škoda?). A pak tam jsou samozřejmě články, které nikdo nepíše.

Což o to, napsat něco není až tak problém, horší je to s nápady o čem psát. Asi jste si toho trochu všimli i u mě – přes prázdniny něco vycházelo každý den, ale teď už mě (konečně) nápady přešly a jsem rád, že něco publikuji třikrát do týdne.

Takže otázka na vás – o čem byste si chtěli číst, co by vás zaujalo? No a pokud byste to chtěli napsat sami tak taky dobře 🙂

1 komentáře

  1. @1 on člověk nějak má potřebu zveřejňovat na takovém serveru jenom něco co vypadá jako článek – je to delší a má hlavu a patu, zatímco na blogu stačí ty krátké výkřiky. Ale možná to je jenom špatné vnímání situace. A co se týká věci, o které se můžete podělit tak co vám brání? 😉
    @2 přehled produktů zní jako dobrá myšlenka, o článku na administraci Sametime jsem už od někoho slyšel, že by se mohl psát, zkusím zapátrat.
    @3 spíš je otázkou, proč to vždycky vydrží jenom 4 roky. Nějak mám pocit, že důvodem bude nedostatek autorů a nápadů o čem psát, co by lidi mohlo zajímat. Ostatně vidět to je i v diskuzích, kde odpovídají v podstatě pořád ti samí, spousta lidí se pořád bojí, že neznají dost, aby mohli radit, což je ohromná hloupost, nepravda a škoda.
    Otázkou tedy opravdu zůstává – co zajímá lidi, na co chybějí články, o čem by se mělo psát?

Leave a Reply