Premiéra filmu Práce snů

Logo H2OManiaks H2Omaniaks připravili další film, tentokrát nazvaný „Práce snů aneb raftguidem na české raftové základně v Norsku na řece Sjoa„. Jeho velká premiéra se koná 11. 4. od 20 hodin v loděnici SK Zlíchov Praha.

O čem to je?

V tomto krátkém dokumentu se vypravíme do Skandinávie, konkrétně do země vodopádů a trolů, do země věčného slunce, do Norska. Již mnoho let tu na řece Sjoa funguje česká raftová základna. Jaké to je být raftguidem a vozit lidi? Co to obnáší a jací to dělají lidé? Jak se zde před 20ti lety začínalo? Možná se dozvíte i něco navíc, možná i něco, co jste vědět nechtěli 😉 Filmek o práci snů, kde hlavní náplní je bavit ostatní, smát se a pádlovat na divoké vodě.

Program večera

19:05 začátek, pro všechny včas příchozí welcome drink (RedBull nebo RedBull Cola s vodkou nebo bez nebo naše tajná zájezdová specialita RumBull), drobné občerstvení (Beef Jerky – tradiční americké masové plátky vyráběné z výběrového brazilského hovězího masa podle starého receptu z divokého západu – různé příchutě)

20:05 Uvítání a pár slov na úvod, křest DVD

20:15 Projekce „Práce snů aneb raftguidem na české raftové základně v Norsku na řece Sjoa“

20:35 Vylosování výherce hodinek Suunto věnovaných do soutěže novým e-shopem H2Obchudek.cz

20:45 Možná bude i překvapení 🙂 Následuje volná zábava, pokec, kytárky – máte-li nějakej hudební nástroj, určitě ho vemte sebou!

??:05 Konec

Bonus

Jako bonus je po promítání filmu zařazeno losování o výherce hodinek Suunto – stačí se stát fanouškem našeho obchůdku na Facebooku a budete zařazeni do slosování.

Kdo chce k premiéře přikusovat steaky a klobásky, pivko a limo nebo chipsy tak dejte předem vědět ať je všeho dostatek.

Leave a Reply