Mikulášská a shrnutí Dreamforce 4. 12.

Další setkání lidí kolem Salesforce se chystá, tentokrát je v plánu spojit všechny community skupiny, které v Praze máme, a udělat hromadné setkání, na kterém se dozvíte to nejlepší, co účastníky Dreamforce zaujalo.

Zatím máme 5 řečníků a další hledám, v plánu je udělat nabitý večer, který půjde z přednášky do přednášky, které by měly pokrýt ty nejzajímavější věci pro vývojáře, markeťáky, konzultanty, lidi z nezisku a třeba i další.

Tentokrát se sejdeme opět v nových kancelářích Deloitte na Žižkově, možná budou prezentace souběžně ve dvou místnostech, k tomu občerstvení a prostor na popovídání. Aneb jaké si to uděláš takové to máš, seď a poslouchej, klidně odcházej a povídej s ostatními. Něco určitě mineš, stejně jako na Dreamforce, kde nemáš šanci těch 2500+ prezentací stejně vidět.

Možná bude i stromeček a v takovém případě by bylo hezké přinést nějaký dárek. Zabalíš ho pro někoho konkrétního nebo ho dáš jen tak, ať si ho vezme kdo chce?

Registrace nutná na Trailblazer Community, ať dokážeme rozumně naplánovat jídlo.

Uvidíme se?

PS: víš o někom kdo by měl dorazit? Pozvi ho. Víš o někom kdo jede na Dreamforce? Dej mu vědět, že máme WhatsApp skupinu pro účastníky, abychom se byli schopni na místě spojit. A že budu rád, pokud nám přijde také něco říct.

Leave a Reply