Mezinárodní festival outdoorových filmů 2010

Logo Mezinárodního festivalu outdoorových filmů 2010 I letos pojede napříč republikou Mezinárodní festival outdoorových filmů, kterého jsme se loni zúčastnili s naším filmem z Nového Zélandu. Tentokrát se neúčastníme s filmem, pouze dodáváme naše tradiční H2Omaniaks NEWS, což je náš pravidelný plátek o 4 stranách, který bude distribuován na všech místech promítání.

Podle všeho by nás mělo čekat 125 filmů z 21 zemí světa ve 25 městech České republiky a celkem 36 různých lokalitách v termínu 7. října – 4. prosince 2010. Filmy podle názvů vypadají skvěle, několik různých žánrů se vzájemně mixuje takže bude těžké si vybrat, na co se do kina vydat. Abychom to neměli ale vůbec jednoduché, tak k těm soutěžním filmům přibyly letos i nesoutěžní od Krátkého filmu, což by měly být typicky historické dokumenty, abychom měli na co vzpomínat.

K filmům navíc besedy s cestovateli, konkrétně třeba Miloslavem Stinglem, Pavlem Bémem, Robinem Kaletou, Liborem Uhrem a dalšími.

Letos dokonce bude i pokrytí v České televizi, kde bude věnován prostor na ČT2 pořadu s názvem Večer na téma – outdoorové sporty a filmy a na ČT4 by nás měly čekat Minuty dobrodružství.

Začněte pomalu plánovat, ať nepřijdete o něco zajímavého, minule byly mnohé filmy beznadějně vyprodány.

Leták MFOF 2010

Leave a Reply