Expedice Nový Zéland

h2o.gif Prý už jsem tu dlouho nepsal o tom, jak si užívám na horách či cestování. Tak to zkusíme zase trochu napravit.

Ti, kteří minulý týden hádali jako můj další cíl Nový Zéland, měli pravdu. S týmem H2OManiaků tam vyrážím na celé (nebo pouhé?) dva měsíce cestovat, jezdit na kajaku, chodit tamnější treky, vyzkoušet seakajaking, dát třeba nějaká kola, v plánu je i výprava helikoptérou na nějakou nedostupnou řeku a zkoušet budeme určitě i další věci, které tato země nabízí.

A abychom si to neužívali sami tak budeme fotit a filmovat o stošest, každé dva týdny plánujeme sestřihat video toho nejlepšího co se stalo a hodit to na web. Až se vrátíme tak prostřiháme ještě jednou a zkusíme udělat půl hodinový film, který plánujeme promítat jak na různých vodáckých a cestovatelských festivalech, tak ve vybraných pořadech České televize. V plánu je dokonce možná i knížka a spousta dalších nápadů.

Na celé akci spolupracujeme s vybranými partnery, jako je Hannah, Axon, Železný, Sport kamery, Studyline, HYDROmagazín a další, kteří postupně přibývají. Tak pokud byste snad chtěli připojit své logo na naše věci či do filmu vůbec se nebráníme a určitě vymyslíme i další formy spolupráce (napadá nás třeba testování nějakého super auta v podmínkách Nového Zélandu, degustace vybraných nápojů či pokrmů a další, dle vzájemné domluvy :-)). Zkrátka a prostě, pokud chcete sponzorovat a vidět svoje logo i v televizi, tak se hlašte, budeme rádi. A pokud chcete pomoci jenom tak, budeme rádi také.

Leave a Reply