Tak jsme zase stavěli

No stavěli, rekonstruovali. A naštěstí né doma, ale ve sklepě. I když doma taky, ale jenom trošku 🙂

V každém případě jsem si vylepšil svůj názor na řemeslníky. Zedník, který se toho ujmul, byl neuvěřitelně šikovný a pečlivý a všechny šokoval jednou věcí – úklidem. Po něm prostě zůstávalo čisto. Navíc práce stihnul v dohodnutém termínu, přestože dělal ještě víc věcí, než jsme se původně dohodli. Zkrátka a prostě, pokud chcete někoho doporučit, tak pana Brychtu doporučit mohu.

A pomalu začínám být opět silný v kramflecích (což mi dvou leté rekonstrukci trochu chybělo, přestože je to už hezkých pár let nazad) a dalších přestaveb a staveb se přestávám bát, ve svém portfoliu už mám spoustu kvalitních řemeslníků:

1 komentáře

  1. Noo, ty asi patříš mezi ty, kteří neznají moji story jak se přestavba bytu protáhla z dvou měsíců na dva roky, co?
    Mám historek na několik let dopředu, třeba o kabelu k zadním reproduktorům, který nevedl k věži, ale jenom mezi těmi zadními reproduktory a byl to ten nejtenčí drátek co můžeš sehnat – ta je moje oblíbená. Nebo story o futrech, kde levé futro bylo o deset centimetrů hlouběji než pravé – prý se to doháže.
    A kdybych si psal ty výmluvy pana stavebníka, tak bych měl tlustou knihu výmluv, jedna lepší než druhá a ani jedna se neopakuje.

Leave a Reply