Bez práce nejsou koláče

Konečně mohu já i Jana prohlásit, že jsme zahájili další kolo naší pracovní kariéry.

Jana ho zahájila již před měsícem, kdy byla přijata na velice krásné místo v nejmenované společnosti, se kterou přijdete do styku při každém vašem odletu z Prahy. Původně šla sice na pohovor na jinou pozici, ale ta ji ve finále moc nezaujala a i jim se líbila právě na tu pozici, kterou jí ve finále nabídli a která se uvolnila výrazně rychleji, než všichni čekali.

K2 atmitec syst Já jsem další kolo své kariéry oficiálně zahájil právě dnes, jako manažer divize „NF“ (kde NF znamená New Focus) ve společnosti K2 atmitec syst. Na starosti mám vymyšlení co bude dělat jejich nová divize, jaká řešení či produkty bude nabízet, kolik potřebuje lidí a jakých, kolik bude účtovat klientům a platit zaměstnancům, jak bude své služby nabízet a spoustu dalších věcí. Zkrátka a prostě nudit se asi nebudu a práce zní minimálně od popisu zajímavě. Hrubá představa již existuje a měla by zahrnovat jak produkty IBM tak Microsoftu. A tentokráte doufám, že se k těm MS řešením dostanu trochu blíže než tomu bylo v DIGI TRADE.

Po roce v podstatě volného života se nám tedy vrací pracovní život a spolu s tím souvisí i spousta zkušeností s hledáním nové práce. Zkušenosti veskrze zajímavé, o kterých ale napíši někdy jindy.

1 komentář

  1. @7 Zrovna jsme si z něj dnes dělali legraci – povídal, že oranžová mu moc nesluží, že by si připadal jako metač. Ale fotky, která mají všechny tajné služby jsou řádově odlišné od toho jak nyní vypadá.
    Ale jinak nápad na podnikání super, akorát si nejsem jist, že by se nám ti teroristi hlásili 😉

Leave a Reply