3. 11. 2018 Běh o koláč panny z Dívčích hradů

A je to tady zase – první listopadová sobota, krásné slunečné počasí, teplota tak akorát, v pátek pršelo, takže terén na běh je perfektně připravený.

Sejdeme se v 9:00 v loděnici na Zlíchově, zapíšeme závodníky, vybereme 30Kč od každého, rozdáme čísla, převlékneme se a v 10 hodin vyrazíme nahoru na kopec. Zde proběhne v 10:30 výklad trati a start hlavní kategorie, v rychlém – velmi rychlém – sledu budou následovat i ty další. Přibližně ve čtvrt na dvanáct budou mít všichni odběhnuto, takže se přesuneme do loděnice, kde při teplém čaji si budete všichni v klidu povídat a sdílet dojmy, zatímco my se budeme snažit dát dohromady co nejrychleji výsledky.

Pevně věřím, že nás tento rok nepotká zase nějaký zlobivý šotek jako loni, kdy jsme výsledky dávali dohromady asi tak dvakrát déle než trval vlastní závod. Zkrátka a prostě doufám, že kousek po poledni vyhlásíme výsledky, rozdáme koláče a spokojeně se rozejdeme do svých domovů, užít si sobotní odpoledne.

Budu rád, pokud leták vytisknete a předáte dál, lidem, kteří by si mohli přijít zaběhat. Stejně tak můžete sdílet akci na Facebooku, dalšími moderními komunikačními kanály zatím nevládneme.

Leave a Reply