A jsem slavný :)

Pomalu, ale jistě má sláva stoupá, už o mě píší i vybraní lidé z IBM, konkrétně Petr Kunc 🙂

Při té příležitosti mě ale napadla jiná myšlenka – kolik je v Čechách vlastně lidí, kteří se pohybují kolem Lotus Notes? Nezajímají mě až tak uživatelé, těch vím že je hodně, ale spíš vývojáři a administrátoři. Spousta se nás zná, specielně ti, kteří pracují u business partnerů, každý známe pár lidí od zákazníků, ale pak najednou zjišťuji, že je spousta lidí, o kterých nikdo neví. Tak zkusme udělat malý průzkum, jen tak, z legrace. Kdo z vás se cítí administrátorem či vývojářem – přidejte komentář k tomuto článku, napište jak dobří si myslíte, že jste. Ať vidíme, jak je ta komunita velká.

Sám o sobě se cítím vývojářem i administrátorem, u obojí certifikovaný na verzi 6 i 7 v advanced úrovni, schopen nastavovat infrastrukturu od začátku až do konce a to samé s programováním. Kdo se přidá dál?

1 komentáře

  1. Ahoj, administruji LN už přes tři roky, mám i nějaké zkušenosti s tvorbou jednodušších DB. Začal jsem na verzi 5, dnes jsme ve firmě pokročili a jsme na půl cesty z 6.5 k sedmičce. Máme kolem 60 domino serverů a k dnešku 4 clustery. Jinak během doby jsem udělal admin certifikáty na LN 6 a 7, teď se chystám na osmičky. 🙂

Leave a Reply