A budeme tři

Tak jsme úspěšně přežili tři dny na lodi spojené s 11 ponory a bylo to naprosto úžasné. Moře v Cairns sice asi není tak barevné jako v Egyptě, kde jsme se potápěli před pár lety, ale super to bylo také. A vychutnat západ a východ slunce uprostřed širého oceánu je prostě úžasné, kam se na to hrabe celé Uluru.


Nyní nás čeká cesta směr Sydney, přes spoustu dalších míst. A na té už budeme tři. Všichni pookřáli, gratulace se začínají valit, rodiče a prarodiče neuvěřitelně potěšeni. Tak všichni brzděte, prostě nám přijela kamarádka, která se bude snažit tento výlet přežít s námi. Protože už jsme se snad přiblížili do obydlených končin, tak by se nám (doufejme) mohlo podařit konečně plně připojit (v kempu to bohužel nejde) a vypublikovat první část našich zážitků, ať máte co číst a na co se dívat. Ale nic neslibujeme, tak se moc netěšte.

1 komentář

  1. V tuhle chvíli je tohle jediný kontakt, který mám – takže Martine, všechno nejlepší k svátku. V Praze i přes tu vzdálenost od Tebe bílý kůň dporazil, tak snad máte v Austrálii tepleji a zbytek cesty si užijete bez problémů 🙂
    Mějte se Z.

Leave a Reply