11$ tě nezabije

Nikol a Martin Letos je naprosto jedinečná příležitost, která se moc často neopakuje. A to z ní činí okamžik hodný zapamatování a dobrého činu.

  • 11.11.11 bude Nikol přesně 5×11 dní (pro ty, co nestihli zaregistrovat že mám dceru, je zde nová informace)
  • 11.11.11 přijede jako každoročně Martin na bílém koni
  • 11.11.11 v 11:11 se bude otevírat nový ročník Svatomartinského vína

To jsou 3 (ve dvojkové soustavě 11) důvody, proč udělat dobrý čin.

Když se Nikol narodila, tak jsme rozjeli kampaň, že nechceme dárky a nechceme ji zapíjet, místo toho ale chceme, abyste přispěli na vrtnou soupravu pro vrtání studní na pitnou vodu v Africe. Ke kampani se připojil i můj bratr, který se rozhodl oslavit 5 let svého focení. Jana se rozhodla darovat 1$ za každý den, kdy bude Nikol kojit.

Je tady svatého Martina a nám zbývá posledních 300$, abychom splnili cíl, který jsme si předsevzali. Proto, abychom ho dosáhli, potřebujeme i tvoji pomoc. Stačí darovat 11$ a budeme o kus blíž k cíli.

11$ není tolik peněz:

  • je to cca 200Kč
  • je to jedna lepší večeře (jasně že ne pro dva)
  • mohou to být dva nebo tři obědy
  • lahev vína (třeba Phant)
  • jedna návštěva kina (možná ti zbyde i na popcorn)

zkrátka a prostě opravdu to není něco, co bys nemohl(a) postrádat.

Přispět 11$ je jednoduché. Stačí otevřít www.mycharitywater.org/nikol a kliknout na tlačítko DONATE TO MY CAMPAIGN uprostřed obrazovky. Zadat jméno, číslo karty a případně vzkaz. Za minutu může být na účtu o 11$ víc (nebo i víc, když budeš chtít).

Pokud se ti nechce internetu svěřovat číslo karty máme pro tebe taky řešení. Dej vědět, peníze od tebe vyberu v hotovosti nebo je pošleš na účet a já zaplatím ze své karty.

Pro splnění cíle stačí 28 lidí, kteří přispějí 11$. To ale neznamená, že se tomu vyhneš! Jedním z nich jsi i ty a je pro mě důležité, abys tuto výzvu nesmetl ze stolu, ale přispěl a případně dal vědět dál. Pokud překročíme stanovený cíl tak se nic neděje, můžeme vybrat víc a bude to jenom dobře.

Pojď nám pomoc to dotáhnout k úspěšnému cíli!

Martin, Jana a Nikol

1 komentáře

Leave a Reply