Vyrážíme po festivalech

Alespoň ve vzpomínkách se znovu vrátíme na Nový Zéland. Pro ty, kteří chtějí vidět náš film (a pořád si ještě nekoupili DVD :-)) jsou tu další šance, kde film vidět.

Pro Čechy je tou největší šancí Mezinárodní Festival Outdoorových Filmů, který vyráží po městech v celé České republice. Snad postoupíme přes porotu a budete nás moci vidět. Skvělé také je, že patříme mezi mediální partnery tohoto festivalu.

Mezinárodní Festival Outdoorových Filmů

Pracujeme také na zaslání filmu i dalších příspěvků na festival Rajbas, pro který je tedy celý film trochu delší, ale možná se nám podaří ho tam promítat. V každém případě byste tam měli vidět jiné (a kratší) filmečky, které jsme udělali.

International Youth Film Festival také obdržel náš film a měli by nás promítat (přestože webové stránky pořád hlásí, že tam nejsme :(() Hodně si slibujeme od Adventure Film Festivalu v Coloradu – název festivalu slibuje hodně, třeba tam něco vyhrajeme. Podle všeho patříme mezi několik málo mezinárodních účastníků na festivalu Georgian Bay Extreme Sports Film Festivalu v Kanadě. Těšíme se také na účast na Frozen River Film Festivalu v kategorii Adventure filmů.

Další festivaly se na našem hledáčku postupně objevují, tak doufejme, že vyhrajeme i nějaká ta ocenění, abychom se měli čím chlubit 🙂

1 komentář

Leave a Reply