Říkejte mi …

… Kryštofe.

Kryštof Humpolec

Narodil jsem se svým drahým rodičům, sestře a dalším členům rodinné tlupy v sobotu 19. 10. 2013 v 11:12, vážil jsem 3 300g (no tedy něco mezi 3 250g a 3 400g jak to lítalo) a byl jsem kus chlapa. Měření na délku jsem neabsolvoval, stejně vyrostu.

Zapíjení

Táta prosí všechny, aby do komentářů napsali, čím chtějí zapíjet a kolik panáků vypijí. Takže v klidu sjeďte dolů a napište komentář, pak pokračujte ve čtení.

Super, už dopředu je tátovi jasný, že do frňáku byste si dali všichni a jeho játra by to nevydržela, takže stejně jako u Nikol vymyslel jiné řešení – vynásobte si počet plánovaných panáků jejich cenou a výslednou částku (ideálně zakrouhlenou tak, aby se v ní objevily číslice 10, 19 nebo 2013) věnujte sdružení Tereza.

Proč Tereza?

Sdružení TerezaNa sdružení Tereza se rodičům líbily divný věci. Jsou koordinátory mezinárodních programů Les ve škole, EkoškolaGLOBE. Kromě toho loni přišli s projektem 3xR: Redukuj/Renovuj/Recykluj a letos spustili webové stránky JděteVen.cz. Více informací přímo na jejich stránkách.

Jak mi už stihli vysvětlit, celé je to super v tom, že mě donutí vytáhnout paty od počítače (les), naučí trochu ekologického smýšlení (ekoškola), podpoří zájem o přírodu a bádání (globe). V 3xR se dají najít hezké věci vytvořené z nepotřebných materiálů a JděteVen je zase o těch výletech a aktivitách v přírodě.

No, zní to celkem smysluplně, tak uvidíme, jak mě budou tahat ven sami (když se ani neobtěžovali jet se mnou do porodnice).

Pojďte darovat!

Když se narodila Nikol tak se podařilo vybrat víc jak naplánovaných 2011$ a pořídila se vrtná souprava. K jejím prvním narozeninám jsme vybírali peníze na handbike pro SKV Praha a taky se podařilo!

K mým narozeninám je plán vybrat 38 247Kč (19 x 2013), což pro Terezu znamená něco okolo 6 dnů fungování (včetně 6 zážitků poznávání lesa) případně jeden a kus měsíce práce koordinátora, který pomáhá učitelům s realizováním aktivit. Případně něco úplně jiného, ale určitě to pomůže.

Pojďte do toho, určete si počet panáků, vynásobte jejich cenou a darujte! (platit je možné jak platební kartou tak převodem)

Chci darovat sdružení Tereza
nebo ,- Kč

Těším se, kolik se nám všem podaří vybrat.

Kryštof

P.S. dar v minimální hodnotě 1 000,- si můžete odečíst z daní, což znamená, že vám z něj stát vrátí 15 %. To jde, ne?

1 komentáře

  1. Pozdě, ale přece. Nějak jsem si to uložil až bude čas a našel to až dnes při úklidu. Jeden lepší panák whisky snad bude pro začátek stačit. Když už táta kdysi organizoval to ochutnávání (další věc, co jsem našel při úklidu byl diplom z té akce :)).

Leave a Reply