Pokud máte tři hodiny času …

… tak si můžete zkusit, stejně jako my, nahrát přibližně dvou minutovou zprávu o expedici pro rádio. Rozmyslet, co vlastně chcete říct a jaká je cílová skupina, vypilovat text, aby zněl alespoň trochu rozumně a byl pokud možno jasný všem, a pak to celé natočit. Zkrátka a prostě, ony tři hodiny jsou fuč jako nic a to do toho vůbec nepočítám čas strávený následným sestřihem.

Nahráváme první upoutávku

Po třech hodinách krušné práce nám tedy vzniklo video dlouhé necelé dvě minuty a rádio Beat odvysílalo sestřih ještě kratší – minutový. Ale stálo to za to, legraci jsme si užili a na videu vypadáme všichni jako kokoti 🙂 Čtecí zařízení simulované notebookem nebylo špatné, ale je vidět, že nekoukáme do kamery – to budeme muset ještě trochu doladit.

N-Joy skončil, takže bez videa 🙁

Další detaily hledejte přímo na stránkách H2OManiaks.com. Mimochodem na mých stránkách teď najdete v horní části přímo novinky týkající se expedice, které byly publikované na H2OManiaks.com, a také Twitter kanál s nejnovějšími stručnými informacemi.

1 komentář

  1. 😀
    Mno, zkusil bych se to buďto naučit nazpamět, nebo vytisknout na A1 (případně hafec A4), které bude držet někdo za kamerou. Možná to pomůže, ale čert ví.
    Ono ale stejně – pohled nepohled – je slyšet, že je to čtené. A je to sranda 🙂
    Na další reportáže se těším a přeju ať vše klape jak má 🙂

Leave a Reply