PayPal donations

Tak jsem se rozhodl zkusit experiment (další). Před časem jsem psal o problémech s loděnicí a dostalo se mi rady začni podnikat, zaplatíš to. Pak jsem zveřejnil Školu administrace a všichni jste byli hrozně rádi a nadšení, že jsem se podělil o znalosti. Zítra zveřejním nějaké udělátko na procházení mailových databází a určitě těch věcí bude ještě víc.

A tak jsem si řekl – zkus to. Reklamu už na stránkách máš (všimli jste si jí všichni v pravém sloupci?) a už mi vydělala krásných 7$ (tak koukejte na ně čas od času kliknout :-)) tak teď zkus přidat ke článku, ve kterém je něco opravdu zajímavého (snad) ikonku s odkazem na PayPal s možností daru. A uvidíš co to udělá.

Přidal jsem to tedy to posledního dílu školy administrace a uvidím zda to k něčemu bude.

Při té příležitosti jsem i přemýšlel o zavedení modelu Volkera, který má na stránce v každém článku vždycky jeden baner, který se tam zobrazuje celý měsíc tomu, kdo pro daný měsíc zaplatí nejvíc. Taky hezká idea, byl by zájem? Snesli byste něco takového?

Dejte vědět, připomínkám jsem otevřen.

P.S. první dar už jsem přijal a tak alespoň vím, že za každý přijatý platím PayPalu 10Kč – to by mě zajímalo, zda je možné jít i do záporného daru (né abyste to zkoušeli :-)) A tomu prvnímu moc děkuji.

1 komentáře

  1. Ahoj Martine, ja ted nevim jestli jsem te dobre pochopil. Ty bys rad, aby Ti za tvoje rady tady platili ? Nevim, mozna mam trochu pokriveny nahled, ale kdyz srovnam tvoje stranky s ceskou konkurenci, ktera je zadarmo jako http://www.svetnotes.cz, http://www.petrkunc.net, interval.cz atd. tak mi zase neprijde, obsah v porovnani s temi zadara o nic lepsi. Jen me prosim oprav jestli IBM neprosazuje opensource :-). Kazdopadne jak rikal jeden kolega, da se prodat i chcipla krava, tak hodne zdaru.

Leave a Reply