NaučmeSe.cz – co se naučíš ty?

Server, který vznikl během pár měsíců jako srdcová záležitost. Rozjel se, nabral na sebe slušnou komunitu a po třech letech prý začíná konkurovat velkým vzdělávacím agenturám.

Místo, kde si vybereš z kurzů v mnoha různých oblastech. IT, cestování, jídlo, osobní rozvoj, zdravý životní styl. Asi ať si vymyslíš cokoliv, je dost pravděpodobné, že tam na to bude nějaký kurz. A když nebude, tak ho můžeš vytvořit sám.

Portál, který spojuje lidi s lidmi. Zapomeň na ostych před lektorem, slušnou provizi pro pořádající agenturu a spoustu dalších věcí, které tě u normálních kurzů rozčilují. Tady se jdeš učit v podstatě ke kamarádovi.

Sleduju je od začátku, líbilo se mi, jak se počet kurzů nabaluje a nabaluje. Je neskutečné, že mnozí lektoři se už mohou živit jenom tím. Na pár kurzech jsem už byl, dost dalších mám v hledáčku a čekám až na ně budu mít čas nebo je lektoři znovu zopakují.

V každém případě konec roku je tady, čas všech těch předsevzetí a podobných věcí. NaučmeSe.cz má k dispozici dárkové poukazy, takže pokud netušíš, co těm svým příbuzným koupit, tohle může být cesta. Nebo pokud se chceš příští rok pustit do sebevzdělávání, tak kup poukaz a on už tě (třeba) donutí 🙂

Osobní setkání nerad?

Pokud nejsi fanda na osobní setkání, tak možná oceníš online kurzy. Coursera, EdX nebo Udacity možná znáš. Velké anglické servery.

Kromě nich jsou tady ale samozřejmě české servery. Kurzy pro radost či nově vznikající Mimo školu je těch odkazů na další servery pořádná řádka.

1 komentáře

Leave a Reply