Další aktivita na zviditelnění Lotus software

Na českém internetu se objevila další kampaň (stránky) na zviditelnění Lotus software – Lotus Katalog.

Přehled produktů Lotus, zdroj www.lotus-katalog.cz

Tentokrát spojil své síly distributor DNS a jeho partneři, aby poskytli základní informace o tom, co Lotus produkty umí; připravili katalog řešení s jejich stručným popisem, aby lidé měli snadnou šanci najít něco vhodného pro řešení jejich potřeb; a dokonce vybrali některé aplikace, které nabízejí zájemcům zdarma.

Kromě vytvořených stránek by celá věc měla být podpořena internetovou reklamou i reklamou v tištěných médiích, takže se můžeme nechat překvapit zda to přinese nějaké nové zájemce nebo alespoň přesvědčí lidi, že tato platforma zdaleka není mrtvá.

Na českém internetu tak máme další zdroj (vedle světNotes.czSutol.cz), kde můžete hledat základní informace o Lotus produktech případně aplikace, které jsou poskytovány zdarma. A když jsme u zdarma aplikací, tak bychom neměli zapomenout ani na OpenNTF, což je pravděpodobně největší archiv věcí zdarma na této platformě.

Člověk by se samozřejmě mohl ptát, proč je zde další takováto aktivita a nejsou spíš všechny propagovány IBM, která by měla mít největší zájem na šíření svých programů a široké partnerské síti. Svézt to můžeme snad jedině na fakt, že IBM je velký moloch a z celosvětového hlediska není pár prodaných licencí v Česku natolik zajímavých, aby stálo za to tuto oblast podporovat.

1 komentáře

Leave a Reply