Letní miniškola pádlování

SK Zlíchov Praha Přemýšlíte co dělat v horkém letním odpoledni? Voda vám není cizí? Chcete se v léte na řece předvést a vědět co děláte? Nebo si chcete jen tak protáhnout svaly a naučit se pádlovat?

Zajíc se rozhodl pravidelně každé středeční odpoledne po celou dobu prázdnin otevřít letní pádlovací miniškoličku jejímž cílem je naučit lidi pádlovat a jezdit na klidné vodě jak na kanoi tak v kajaku či na singlu. Naučíte se základní záběry (vpřed, vzad, přitažení, ulomení), teorii jak se na vodě pohybovat a co voda dělá, jaká hrozí nebezpečí a jak jim předcházet a spoustu dalších zajímavých informací. K tomu možnost potkat fajn lidi a navázat nová přátelství.

Školička je otevřena všem – těm, kteří nikdy na vodě nebyli i těm, kteří už něco umí. Starým i mladým (od 10 let). Není nutností chodit pravidelně každý týden, ale je fajn dát vědět, kdy přijdete.

Pro členy SK Zlíchov Praha je vše zdarma, pro nečleny 100Kč/odpoledne. Začátek školičky 16. 7. od 17 hodin v loděnici a potom každou další středu vždy od 17 hodin nejpozději do 20 hodin. Kontaktujte Zajíce telefonem nebo emailem (kraml (zavináč) skzlichov.cz) ať ví kolik lidí má zájem.

Leave a Reply