Komentáře, změna RSS a další

Prostě musím i v pátek něco napsat 🙂 Pokud jste si tedy nevšimli, tak v RSS kanálu se nyní zobrazují celé příspěvky a nikoliv jenom jejich začátky, což pravděpodobně bude mít za následek méně lidí mířících na on-line verzi mých stránek (což je škoda :-)), ale snad to pro vás bude příjemnější.

Pokud tedy čtete offline, tak jste neměli šanci si všimnou staronového banneru navrchu stránek (už jsem vyhodil Operu ze Sydney a hodil tam zase něco zimního, když zítra odjíždím na hory).

Také bych chtěl poděkovat všem, kteří zanechali na těchto stránkách nějaký komentář, je to úžasné, člověk má pocit, že to někdo čte a to je dobře. Od začátku roku těch komentářů bylo 79, což je krása i když to nedosahuje jiných blogů, kde mají desítky komentářů do hodiny od zveřejnění. Ale to vůbec neva, stejně jsem za ně rád. Rozhodně radši než za těch 2223 spamových komentářů za stejné období, které jsou naštěstí automaticky vyhozeny.

A úplně závěrem – hodil jsem svůj blog do seznamu na PlanetLotus, tak pokud sledujete všechny novinky tam, tak kvůli mě už nemusíte chodit dál. A je to úžasné, lidi to fakt sledují a čtou, asi budu muset začít víc publikovat anglicky (což se vám líbit nebude :))

Leave a Reply