Kdo vlastně jste?

Tuhle mě Martin položil otázku, která mě ve finále přivedla k prohlédnutí si statistik návštěvnosti stránek. Což je super, čtení zajímavé (třeba pořád vede IE nad Firefoxem i když jenom těsně) a celkem mě překvapilo, že každý den je tu okolo 100 lidí. Jsem rád a těší mě to. Vlastně jsem nadšen a přijde mi to úplně super!

Při té příležitosti jsem si ale uvědomil, že sice vím, jaký používáte prohlížeč, rozlišení, internetové připojení, jak často se vracíte a jak dlouho tu jste; ale vůbec netuším KDO vlastně jste. Je to už hodně dávno, co jsem vyzval administrátory a vývojáře, aby se přihlásili, takže vím, že tihle mě čtou. Ale já vůbec nevím, zda mě čtou i „obyčejní“ uživatelé nebo lidé, kterým Lotusy nic neříkají, ale zaujalo je povídání o Austrálii, které tu dlouho vycházelo, nebo něco úplně jiného.

Přiznejte se, dejte vědět kdo jste, zda pracujete pro partnera či zákazníka, nebo jste prostě šli kolem a zaujalo vás něco co jsem napsal. Dejte vědět co by vás zajímalo si přečíst a čím by šly stránky vylepšit. Budu jenom rád.

1 komentáře

  1. navrhuju zavést elektronické píchačky, při vstupu na tyhle stránky se každej legitimuje manažerovi přístupu (vrátnýmu) a bude jasno 🙂

Leave a Reply