Kalendář jako dárek

Tak jsem na Vánoce nechal udělat jako dárek několik kalendářů s fotkami z Austrálie a mám pocit, že se hodně povedly. Po dlouhém hledání a srovnávání na internetu jsem našel stránky MůjKalendář a vyzkoušel je.

Kvalitka fakt super, barvy nádherně prokreslené, ceny rozumné, rychlost fascinující, dokonce jim můžete poslat vlastnoručně připravené PDF s podobou jakou chcete (a nemusíte vybírat z těch předpřipravených, které nejdou moc upravovat). Výhodou navíc je, že můžete kalendář nechat natisknout od libovolného měsíce, což se občas může hodit.

Nakonec jsem se rozhodl pro velikost A3 (což zní ohromně), ale když to pak člověk vidí na stěně tak přemýšlí, jestli to raději neměl tisknout na A2, ale to už by bylo asi opravdu velké.

A už teď mám jasno, že ze Zélandu budou kalendáře také, protože se mi ta myšlenka moc líbí, takže můžete vybírat fotky jak je budeme průběžně zveřejňovat a pak si nechat udělat na míru, nebo se svěřit do našich rukou a vybrat jeden z těch, které připravíme. A pokud někdo chcete kalendáře z Austrálie, tak stačí říct už nyní.

Pokud chcete vědět, kde nechávám dělat fotky, tak tam je moje volba Foto Škoda.

Leave a Reply