Stěhování blogu

A je to tady. Přibližně po roce blogování jsem se rozhodl svůj blog přesunout. Vzhledem k vlastní doméně byste to neměli nijak poznat, možná pár dní (než se aktualizují name servery) neuvidíte novinky, ale snad to nebude problém.

Otázkou ovšem je, zda budou fungovat veškeré staré odkazy, protože z ručně generovaného blogu přestupuji do blogu generovaného automaticky, do blogu který poběží nad Lotus Domino serverem na IBM Blog šabloně. Předběžně jsem domluven s poskytovatelem na úpravě nastavení tak, aby všechny staré odkazy fungovaly, ale … Takže pro jistotu už nyní uvádím novou adresu RSS kanálu, která bude určitě platná – http://feeds.feedburner.com/martinhumpolec.

Otázka nejdůležitější – kdy to nastane? Na začátku září, v prvním týdnu.

1 komentář

  1. Uvidíme nakolik se rozepíšu, zatím trochu nadávám. Design chci mít stejný jako nyní, takže by to neměloí být moc poznat, ale jakkoliv jsem ještě nekoukal do střev šablony, tak už nedávám, protože kus se dá nastavit ručně a kusy se tam generují automaticky na specifická místa, která se poznají tak, že to zapíše za nějaký danný tag – takže třeba kus META tagů se píše za < head> tag, který ovšem musí být malými písmeny, když je velkými tak to nefunguje. A další část META tagů se píše před < /head> tag a ten musí být zase malými – to by jeden umřel, zvláště když v nynější šabloně to mám velkými, takže když jsem to překlopil jedna k jedné tak najednou nefungovaly CSS styly 🙁

Leave a Reply