Co dělat v Sydney?

Zajímavé, jak člověk někam vyrazí nebo začne plánovat, že vyrazí, tak se objeví spousta lidí, kteří tam už byli, jsou nebo chtějí být. Poté co jsme dorazili do Sydney, tak jsme na webu celkem rychle našli Andreu a Ondru a už se s nimi potkali na jedné akci, před nedávnem se ozvala Nerez-ka, že zrovna dorazila do Sydney a neví kam vyrazit, co se děje zajímavé a vůbec by občas celkem ráda pokecala česky.

Tak mě napadlo, jesli by nestálo za to nějak informovat ostatní o svých plánech a nápadech, co dělat a kam vyrazit. Buď to můžeme zveřejňovat jenom na našich stránkách, nebo vytvořím emailovou skupinu, kam by každý její člen mohl poslat email kdy a kam vyráží, kde byl a co stojí za to a třeba bychom se tak mohli čas od času někde potkat a pokecat.

Co z toho celého plyne? Pokud jste v Sydney a měli byste občas zájem se k nám připojit tak pošlete mailíka na martin.humpolec @ gmail.com, že máme dát vědět, co podnikáme, případně napište do komentářů, že to máme zveřejňovat na stránkách.

Pro ty co v Sydney nejsou, ale čtou nás – dejte nám vědět, co by vás třeba zajímalo, o čem máme psát víc a co třeba můžeme vynechat.

No a úplně na konec, pokud to ještě někdo čte. V našich plánech figuruje výstava Earth from above (koná se až do prosince v Darling Harbouru), která byla i v Praze a byla moc hezká. Také vyrážíme 4. 8. od 14 hodin na Bangarra Dance Theatre, což je nějaká místní vyhlášená skupina a jsme schopni sehnat lístky za pouhých 20$ – dejte vědět, pokud byste měli zájem.

Mimochodem stránky Student Alive znáte? Je to časopis, který každý měsíc vydává AustraliaOnline a jsou v něm pěkné články a také upoutávky na další akce, takže se dá použít pro nápady co vidět.

1 komentář

  1. Jo, to je super nápad.
    Tak mi se zapisujem do emailové skupiny (ikdyž teda nemáme zas tolik času, aby sme se účastnili všeho 🙂 )
    Jinak co se týče dlouhodobých plánů chystáme výlet někam na Gold Coast.
    A ještě k minulému článku na filmu United 93 jsme byli v ČR v kině a naprosto nás nadchl.

Leave a Reply