A mám ho taky!

A je to tady. Po dlouhé době odolávání (rozuměj nedostatku času) jsem propadl také potřebě vytvořit si svůj internetový deníček (jakkoliv vím, že ten papírový mi nikdy moc dlouho nevydržel) a zaznamenávat si zde všechny zajímavosti, které potkám, splodím, uvidím či se ke mě nejrůznějšími způsoby dostanou. Nikdy jsem nic takového nepotřeboval i když jsem si říkal, že by bylo fajn něco takového mít, už jenom proto, abych si zde schovával všechny zajímavosti, které kdy potkám, prohlédnu a už se k nim nikdy nevrátím, protože je prostě nenajdu. Ostatně Petr Kunc to dělá úplně stejně.

Aby to nebylo tak jednoduché, tak jsem se rozhodl, že ho povedu dvojjazyčně. Tedy né vše bude dvojjazyčné, ale čas od času si zkusím něco přeložit do angličtiny, ať si ji trochu procvičím a je mě za co kritizovat ještě více.

Start bude rapidní – spousta věcí už byla kdysi napsána a kdesi publikována, takže těmi začnu no a pak se uvidí co bude dál. Mimochodem rada Ivo Lukačoviče jak psát blog se mi moc líbila a mám pocit, že se podle ní budu řídit.

Tak snad – držte mi palce.

Leave a Reply