1. narozeniny – připravte mě o peníze!

Tak přesně před rokem se nám narodila Nikol!

Logo Charity:water Zapíječka tehdy nebyla, místo toho jsme vybírali na vrtnou soupravu pro vrtání studní na pitnou vodu v Africe. Vybrali jsme tehdy skoro 45 000Kč a kus tak přispěli k dobrému výsledku. A dneska už se vrtá studna za studnou. Dobrá práce! Mimochodem Nikol ten první rok prožila bez nemoci, takže tohle zjevně klasickou zapíječku solidně nahradilo.

První narozeniny bývají zase ve znamení spousty dárků, které ten prcek ani nepobere. Takže žádnou z těch blbostí, co se prodávají, nepotřebujeme.

Logo Around Island, 1 muž – 30 dnů – 30 maratonůMísto toho jsem se rozhodl, že bude cestovat prstem po mapě. Konkrétně po Islandu, kde bude sledovat Reného Kujana, který se rozhodl Island oběhnout. Během 30 dnů slibuje uběhnout 30 maratonů a celou touhle věcí vybírá peníze na Sportovní klub vozíčkárů Praha.

Pojďte do toho – podpořte tuhle akci, pošlete libovolnou částku na účet 2600062191/2010 s variabilním symbolem 11001002 a poznámkou Nikol. Na konci října sečtu všechny platby s poznámkou Nikol a pošlu stejnou částku (maximálně ovšem 30 000,-) na stejný účet.

Tak co, vysajete mě finančně?

PS: jasně, tentokrát to jde odečíst z daní.

1 komentář

Leave a Reply