Zasoutěžte si

Občas se na tom internetu dají potkat neuvěřitelné věci – v Americe prý hrozně frčí slevové kupóny na všechno možné, na Facebooku jsou to různé testy (a jak se mi zdá tak většinou pěkně nesmyslné, ale to je jiná kapitolka :-)) a teď jsem narazil na internetu na soutěže o ceny.

Když ale říkám soutěže o ceny, tak tím nemyslím ty, již zmíněné, facebookové testíky či nějaké hlouposti, ale soutěže o opravdové ceny, které se objevují zjevně všude po internetu a tady na těch stránkách je nějaká pečlivá duše pěkně shromažďuje a doplňuje. Přibývá jich postupně víc než dost a podle historie už pár let. Ceny jsou pěkně rozdělené do kategorií, takže si každý může vybrat, co by chtěl vyhrát a podle toho vybírat ty správné soutěže.

Co potěší víc, byť to není pravidlem, jsou komentáře u soutěže, ve kterých mohou být vyplněné odpovědi, aby se s tím člověk nemusel moc hledat a jenom vyplnil a rychle vyhrál.

Než jsem to trochu víc prošel, tak jsem si myslel, že tam budou soutěže o nějaké cetky, ale byl jsem dost rychle vyveden z omylu – zlatý náramek, zapůjčení luxusních aut, parní trouba (za 30 tisíc, neuvěřitelný), hračky (ale i pro nás dospělé, jako je třeba vrtulník na dálkové ovládání :-)), mobily (ty sice stojí běžně korunu, pokud to zrovna není iPhone, který se dá vyhrát také), vínečko a další a další.

Myslím, že si může vybrat úplně každý, odpovědi nebývají většinou složité (byť to záleží na stránkách, které soutěže vypisují), nicméně s úspěšností na výhru to asi zůstává stejné jako vždycky, v tom vám to nijak nepomůže. To nám ovšem nevadí, důležité není vyhrát, ale zúčastnit se, tak pojďte soutěžit.

(mimochodem také jste slyšeli, že pro výhru jsou lidé ochotní udělat cokoliv včetně toho, že na sebe prozradí pomalu i to, co vůbec nevědí?)

Leave a Reply