Vyhlídkové lety jinak

Vždycky jste se chtěli proletět letadlem a vidět krásy naší země hezky ze vzduchu. Akorát jste úplně nevěděli kam vyrazit a kde si takový let domluvit. A současně jste se dost báli, že to bude neskutečně drahé. Přesně pro vás je tu web Kam se letí, který spojuje piloty a pasažéry.

Staví na jednoduché myšlence, že piloti potřebují létat co nejvíc, aby zvýšili svou kvalifikaci. Současně je to také baví a tak by ve vzduchu trávili nejraději každou volnou chvilku. Taky to ale leze dost do peněz a tak by se vůbec nebránili, kdyby jim na let někdo přispěl. Ze začátku proto vozí všechny své kamarády, ale ti se za chvíli vyčerpají a tak musí létat zase sami.

Kamseleti.cz - létejte za cenu podílů na nákladech

Pasažéři by naopak rádi létali, ale když vidí ty ceny za půl hodinky nebo dokonce celou hodinu letu, tak je trochu omývá. K tomu vůbec nečekají, že by mohli letět tam kam chtějí, respektive ani neví, kde je to ze vzduchu hezké.

Na Kam se letí proto piloti zveřejňují své plánované lety, spolu s informací o celkových nákladech na letadlo, které se v případě letu rozdělí mezi všechny zúčastněné. Běžní piloti si totiž nemohou nechat platit za svou „práci“ a tak je celá záležitost levnější, než klasický vyhlídkový let, protože se platí opravdu jenom čas letadla. A pasažéři si vybírají, co se jim líbí a v případě zájmu svůj let rovnou rezervují.

Pokud byste tedy rádi viděli svět zeshora, tak na nic nečekejte a jděte se podívat, jaké lety se zrovna nabízí.

Leave a Reply