Vydělávejte s fotografiemi

Logo Pixmac Fotografie – pro někoho nutné zlo, které musí stvořit na dovolených, aby jim známí věřili případně záviděli; pro další skvělá relaxace; jiní to mají jako práci a zbytek lidí marně přemýšlí, kde sehnat pěkné fotografie do svých prezentací případně na propagační letáky. Ale každý z nich svým způsobem na fotografiích může vydělávat.

Fotografie pro upoutání

O tom, že hezká fotografie upoutá, se asi nemusíme dlouze dohadovat. Někdo tvrdí, že jeden obrázek je za tisíc slov, další si v praxi vyzkoušeli, že prezentace postavené na fotografiích místo tradičních textů upoutají mnohem více a lidé si díky tomu více zapamatují.

Teď jenom, kde tu správnou fotografii najít. Lze využít Google, Flickr, Picasu případně spoustu dalších služeb, nebo se spolehnout na fotobanky, které poskytují předtříděné fotografie a ve kterých by to hledání mělo být úplně nejjednodušší.

Zaregistrovat se, zakoupit kredit, vybrat fotografie a během 3 minut by mělo být hotovo a fotografie doma. Někomu se možná příčí placení, ale snadno a rychle nalézt tu správnou fotografii díky správně vytvořeným klíčovým slovům, mít jistotu její kvality i možnosti získat ji v plné kvalitě a samozřejmě s vyřešenými právy za zobrazení modelů, to mi za to v mnoha případech stojí. A komu to za to nestojí může pořád získat některé fotografie zdarma.

Prodejte své fotografie

partners-isyndica.gifFotíte? Kvalitně a zajímavě? Chcete na svých fotografiích vydělat? Odpověděli jste třikrát ano?

Skvěle, i pro vás je zde řešení – prodávejte své fotografie a za prodej každé z nich získejte 30% nebo více, podle toho, jak budete úspěšní. To mi přijde celkem super nabídka, nahraju své povedené fotografie, správně je označím klíčovými slovy (což jsem se stejně začal snažit už kvůli sobě) a pokud se prodají tak za to něco dostanu. Skoro jak win-win situace a práce by s tím moc být nemuselo. Aneb další úkol, co chci udělat ve volném čase.

Zprostředkujte prodej

Skvělá třetí volba, jak vydělat – stačí někoho dohodit, situace přesně pro mě 😉

Partnerský program nabízí v dnešní době spousta webových stránek a fotobanky jsou jedny z nich. Přidat odkaz na své stránky a penízky se budou jen hrnout – kéž by to bylo tak jednoduché.

Dokonce jsou v nabídce dvě varianty, takže pokud chcete nakupovat fotografie tak dávejte chvíli pozor, ať vyberete ten správný odkaz, díky kterému vydělám co nejvíc 😉

První variantou je získání 40% podělených příjmů za nákupy fotografií po dobu 4 let od registrace zákazníka. Rychlé výpočty nám řeknou, kolik peněz můžu dostat –  autor fotografie získá minimálně 30%, ze zbylých 70% získám 40% takže to dělá suma sumárum 28% ceny z každé prodané fotografie – hezká částka (pokud jsem dobře počítal).

Druhá varianta může být v některých případech zajímavější – 20 až 40% z prvního hrubého nákupu přivedeného zákazníka. Zpestřené počtem kliků na vaše odkazy a pokud se zákazník při prvním nákupu pořádně praští přes kapsu, tak jste za vodou. Takže pokud plánujete při vašem prvním nákupu utratit alespoň 2 000$ a pak už nenakupovat, tak klikejte tady na ten speciální odkaz.

A jde se vydělávat

Tak fajn – partnerský účet otevřen, fotografie na prodej v procesu výběru, teď ještě nějaké fotografie nakoupit a umístit je do prezentací a prodejních materiálů na naše řešení a uvidíme, která varianta za rok přinese nejvíc peněz. Vzhůru do světa.

Leave a Reply