Video z naší cesty do Peru

Pravdu měli všichni ti, kteří na základě mého minulého článku tipovali, že cíl naší cesty je Peru. Ani nevím jak se to sešlo, ale prostě jsme se rozhodli pro Jižní Ameriku a shodou okolností Peru. Původní plán zvládnout i GalapágyVelikonoční ostrov záhy padnul, protože to se opravdu do jedné dovolené časově úplně nevejde.

A tak nastoupily průvodce, čtení cestopisů a plánování, které postupně začínalo být zajímavější a zajímavější. První průvodci, které jsme měli v ruce, byly někdy ze začátku století, rozplývaly se nad nízkými cenami a tvrdily, že největším výdajem jsou letenky. Novější a novější průvodci začaly tvrdit něco trochu jiného a tak jsme na skutečnost celkem zvědaví. Například bájná Inca Trail se dřív chodila zdarma, nyní musíte vyrazit na organizovanou tůru (max 200 lidí denně) a stojí to minimálně asi 500$. Takže uvidíme, zda skutečnost ještě předčí naše očekávání.

V tuto chvíli je ale důležité, že už máme natočené video z naší cesty a tak se můžete kouknout, co nás všechno čeká. Pěkné pokoukání.

„Natočeno“ pomocí Google.

Leave a Reply