Ve znamení konferencí

Tak to tedy bude měsíc a kousek, všichni naplánovali konference a mě to samozřejmě nedá a musím se účastnit 🙂

Začínám v půli května (18. – 20. 5.) konferencí Common, kde mám přednášku s názvem „Lotus Notes 8 – středobod vašeho vesmíru“. Jak jsem osmičky z počátku moc nemusel, tak se mi začínají líbit víc a víc (což bude možná i tím, že je moc nepoužívám :)) a zjistil jsem, že díky Symphony, integrovanému Sametime (včetně Sametime Gateway pro spojení s ICQ, GTalkem, …), konektoru na Quickr, spojením s Connections a možností používat widgety a livetext se z nich asi stalo opravdu něco, co se ráno zapne a večer vypne a není třeba někam přeskakovat. Tak uvidíme, jak se mi to podaří pěkně odprezentovat, už se na to moc těším. A dokonce je to snad první konference, kde se mé jméno objevilo na letáku, což zahřeje u srdce.

Další v řadě je již tradiční Lotus Symposium, které se koná 29. 5. Co jsem tak pochopil tak první půlka dne je pod taktovkou IBM a druhá v rukou business partnerů, tak uvidíme, jak se to letos povede a zda to bude mít spád.

Na začátku června následuje ILUG, který už zveřejnil svůj nechutně nabitý program. Musím říct, že se dost těším, jak na konferenci takovou tak hlavně na rychlé pocestování po Irsku, nějak mě začínají pálit nohy a vyrazil bych zase na cesty.

Do toho všeho je ještě spousta virtuálních konferencí (tedy spíš prezentací), které pořádá LotusUserGroup. Konají se na nejrůznější témata pravidelně každý týden a jsem zaregistrován snad na všechny, tak zajímavé mi přišly.

Leave a Reply