Trička, která baví

Před dlouhými lety mě neskutečně bavila trička Bastard, ale ty doby jsou pryč, nové motivy se mi moc nelíbí.

Nedávno jsem narazil na vtipná trička GeekShirts, kteří nedělají jenom trička s potiskem, ale také mikiny s potiskem či „speciální“ geekshirts.

A fakt mě baví, zvláště některé kousky. Pro prcka asi pořídíme něco naprosto návodného.

GeekShirts - input/output

Pro někoho (nejen) ke kulatinám se určitě bude hodit toto:

GeekShirts - I level up

Jak mi skončilo vyplácení rodičovské, tak nepohrdnu tímto:

GeekShirts - Peníze nejsou

A přemýšlím, kdo v okolí je takový geek, aby ocenil toto. Asi vím.

GeekShirts - Home
První tričko od nich už mám doma a jsem nadšen. Velmi příjemné na nošení, drží tvar i barvu, dostatečně silná látka. A velikostně vím, že u nich půjdu raději do M než do L.

Akce, akce, akce

Tolik akcí jsem snad na žádných jiných stránkách neviděl. Pravidelně vyhlašují 2+1 zdarma, výjimkou nejsou ani vyšší součty jako 3+1, 5+5 (kurnik, to už je snad víc, než mám ve skříni), 10+10 (to bych musel nakoupit pro všechny kamarády, abych něco takového využil). Ale asi se to využívá, když to vypisují.

Ceny, dodání, platby

Zaplatit za kvalitní tričko, které vydrží, jenom 199Kč bez nějakého výše uvedeného háčku v podobě minimálního odběru? Splněno, aktuálně díky speciální akci jejich trička nestojí víc (spěchejte, končí brzy).

Dodání do dvou až tří dnů od objednání není v dnešní době nic mimořádného, skoro očekávaný standard. Stejně jako platba na dobírku, převodem či kartou. U nich navíc potěší PayPal, pokud na něm snad máte uloženy nějaké extra peníze.

Tisk na zakázku?

Uměli by vytisknout váš vlastní návrh? No jasně, z praktické zkušenosti navíc mohu říct že velmi kvalitně, vstřícně a neskutečně rychle. Tisknou sítotiskem, takže na jeden kousek to není, ale pokud potřebujete trička na teambuilding či pro celou firmu, tak jste tady správně.

Jděte do toho

Vánoce jsou za námi, ale pokud přemýšlíte o dárcích trochu do budoucna, tak projeďte ty jejich kolekce vtipných triček, mikin, tašek, polštářů, dětských bodíčeksamolepek, plakátů a vůbec všeho, co ještě dělají. Dělají to totiž dobře.

Leave a Reply