To byl měsíc

Když se daří, tak se daří a minulý měsíc se vydařil naprosto výjimečně jak po pracovní tak osobní stránce. No a mě to prostě nedalo, abych se nepochlubil.

Nejdřív ty pracovní věci – podařily se nám dohodnout dvě velké a dost hezké zakázky.

Logo ČEZ Pro společnost ČEZ, která v uplynulých letech provedla migraci z Lotus Notes na MS Exchange, jsme dodali náš kompletní balík BOSS. Díky tomuto kroku jsou schopni efektivně a rychle schvalovat různé požadavky napříč společností, získat kontrolu nad firemními procesy a tím v dnešní těžké době ušetřit. Zároveň díky dodané platformě jsou schopni snadno a rychle rozšiřovat systém o další moduly, dle jejich měnících se požadavků. V současné době mezi nejpopulárnější moduly patří Dovolené, Schvalování jízd, Dokumenty a Datové schránky.

Logo Datové schránky Dalším hezkým zářezem na pažbě je obchodní dohoda s Českou poštou. Jak zjistili, uživatelé jejich webových stránek pro Datové schránky nejsou webovým rozhraním příliš nadšení a již společnostem střední velikost (cca 50 osob a více) naprosto nevyhovují. A tak jsme se dohodli na distribuci našich řešení pro Datové schránky i na pobočkách České pošty.

Soukromé věci jsou snad ještě lepší a nádherně se doplňují s těmi předchozími. Práce je zajištěno pro firmu dost, nejvyšší čas zase někam odjet.

Logo National Geographic A tak jak na zavolanou přišla nabídka na účast na expedici směřující do Ameriky (Severní i Jižní), kde budeme natáčet, fotit a dokumentovat pro National Geographic. No a když to je spojené s takovým pěkným časopisem tak to s sebou nese i tu příjemnost, že je to celé placené a člověk si nemusí dělat moc starosti s výdaji, prostě pohodička.

A skoro bych zapomněl – krásného Apríla.

1 komentáře

  1. Takže ČEZ má zase další důvod zdražit elektřinu a Pošta nejspíš zvýší poštovní poplatky. Určitě bude nutné pokrýt náklady na pořízení a údržbu nového systému a kdo jiný by to mohl zaplatit, než jejich zákazníci. 😉

Leave a Reply