Také se vám nechce malovat?

Je to neuvěřitelné, byt máme už pěkně dlouho. Člověk si to normálně moc neuvědomuje, dokud se trochu lépe nekoukne na stěny a nezačne mu být divné, že začínají být tak trochu zašlé. Dokonce nám malíř nechal trochu barvy, kdyby bylo někdy potřeba něco vyspravit, že prý nemění odstín a stačí ji pořádně promíchat. A tak jsme potřebovali něco zamáznout, důkladně jsme promíchali barvu a zamázli, ale vidět to je a celkem dost. Zkrátka a prostě, chtělo by to znovu vymalovat.

Bubble calm z lepici.cz

No a když už si tak přemýšlím, tak jsem na internetu narazil na stránku se samolepícími dekoracemi a některé se mi opravdu zalíbily. Potkal jsem je už před časem, když jsem se byl podívat do nového sídla jedné nejmenované společnosti a ti tam s nimi měli hezky vylepenou jednu místnost, a už tehdy mě to celkem zaujalo. Když jsem tedy na to nyní narazil podruhé, tak jsem si je prohlédl trochu lépe.

Malování mě to asi nezbaví, přeci jenom na té čerstvě namalované stěně budou vypadat lépe. Ale už si člověk nebude muset vymýšlet jenom ty správné barvy, ale bude to moci ladit různými ornamenty.

Ornamenty je asi to správné slovo, kromě výše ukázaných bublin (které mi přijdou takové nejvíce se hodící kamkoliv) nabízejí i kosmonauty, lvy, složité dekorace nebo třeba naopak naprosto jednoduchou Eifelovku.

Některé dekorace jsou v celku a nalepí se tak jak je koupíte, jiné si můžete vystříhávat a měnit podle sebe a vyřádit se pěkně po celé ploše stěny. Kromě těch velkých, které zaujímají většinu stěny mají i malé až miniaturní, jako jsou třeba vločky na zimní okna.

A co se mi líbí asi nejvíc je fakt (teda přečetl jsem si to), že po sundání samolepky na stěně po ní nezůstane ani stopa a nijak ji nepoškodí. Takže měnit se dají podobně jako ponožky, akorát jednu a tu samou samolepku dvakrát asi nenalepím (což je trochu škoda).

Tak jdu vybírat, možná mi to půjde líp než s obrazy, které jsem pořád ještě žádné hezké nesehnal 😉

Leave a Reply