O Salesforce s Luckou Kaňokovou

V sérii „O Salesforce s …“ jsem si dal za cíl během celého roku vyzpovídat alespoň 52 lidí, kteří se v České a Slovenské republice pohybují okolo Salesforce. Jedno, zda jde o lidi od partnerů, zákazníka nebo dokonce někdo přímo ze Salesforce (ti to prý mají zakázané). Máte tip na někoho, koho bych měl určitě vyzpovídat? Sem s ním! děkuji

Další v sérii mých rozhovorů s lidmi ze Salesforce komunity je Lucie Kaňoková.

Jak jsi se k Salesforce dostala a jaká je tvoje role?

K Salesforce.com jsem se dostala před 4 lety jako úplný nováček-samouk v jedné malé startupové IT firmě v Praze. Byl to tehdy pro mne velký challenge naučit se CRM systém, se kterým jsem se do té doby nikdy nesetkala. V současné době pracuji jako globální Salesforce.com admin v mezinárodní společnosti Edwards Lifesciences.

Jak se vzděláváš, které zdroje doporučíš?

Nejlepší způsob, jak si osvojovat nové znalosti je bezpochyby vlastní zkušenost na projektech. Kromě „learning by doing“ si též rozšiřuji znalosti díky Salesforce.com Trailheadům, Salesforce Success Communityyoutube videím.

Co bylo/je na zavádění Salesforce nejtěžší?

Rozhodně identifikace business požadavků. Asi každý z nás zná scénář, kdy uživatelé potřebují „něco“ teď hned (nebo včera již bylo pozdě), ale neví, co vlastně chtějí.

Jedna funkce, kterou máš nejraději?

Approval process

Kdyby sis mohla přát jednu věc, kterou by Salesforce mohl od zítra nově dělat, co by to bylo?

Poskytnout nativně mass edit funkcionalitu na views,využívající více record typů,všem našim business userům bez použití externí aplikace.

Ta Salesforce nebo ten Salesforce?

Upřímně jsem nikdy neuvažovala nad variantou „ta“. Vždy to byl pro mne TEN Salesforce.com

Leave a Reply