Promítání fotek z Austrálie

Před rokem touto dobou jsme začínali balit a připravovat se na velkou cestu. Za čtrnáct dní (před rokem) jsme projížděli po Great Ocean Road a užívali si nádherných výhledů a dvou měsíců cestování před námi.

Great Ocean Road

Za čtvrnáct dní (letos), tedy 16. 10. od 19 hodin se do Austrálie vracíme alespoň virtuálně – promítáním fotografií. Čekají nás odhadem tak 2 hodinky promítání, možná méně, možná více, podle toho, kolik fotek ještě z našeho výběru vyhážeme a jak moc si budeme povídat.

Nepodařilo se mi najít australskou restauraci, aby to bylo úplně stylové, takže zamíříme do Klubu cestovatelů, kde vaří indickou a libanonskou kuchyni. Pokud chcete jíst, tak doražte dřív, v průběhu promítání to moc nepůjde – minimálně bude dost tma.

Pokud chcete dorazit tak připojte komentář nebo napište mailík na martin.humpolec (zavináč) gmail.com, abych s vámi počítal a bylo pro vás místo – těch je totiž omezený počet. Pokud se termín nehodí, ale fotky byste vidět chtěli, tak napište taky, když vás bude dost tak to třeba zopakujeme.

Kdo chce vyrazit s dětmi tak asi může – v rohu je takové malé pódium, kde by si mohli lozit dle libosti, problém je akorát s parkováním kočárků.

A komu je promítání málo, tak v průběhu večera by nás mělo čekat alespoň jedno překvapení.

Těšíme se na vás

1 komentáře

Leave a Reply