Promítání: Autobusem po Peru

Logo Casa Andina Konečně nadešla ta správná chvíle. Fotky vytříděny, povídání vymyšleno, místo na promítání sehnáno a zbývá jediné – pozvat vás na promítání z naší další cesty.

Tentokráte budeme promítat, asi nikoliv překvapivě, fotografie z Peru, kterého jižní část jsme během jednoho měsíce projezdili po těch nejzajímavějších místech (alespoň z turistického pohledu na věc). Čekají vás tak záběry kondorů v Colca Canyonu, nejvýše položeného splavného jezera na světě (Titicaca), známého Machu Picchu i ze zbytku Sacred Valley.

Připraveno je 150 fotografií a my věříme, že se nám je povede během dvou hodin promítnout a povykládat to nejzajímavější z našich zážitků.

Přijměte pozvání ve středu 9. února od 19 hodin do peruánské restaurace Casa Andina v Dušní ulici (parkování možné v Rudolfinu nebo parkovacích zónách podél nábřeží). Svou účast prosím potvrďte pomocí komentáře zde, události na Facebooku nebo na serveru Srazy.info, ať víme, zda bude dostatek místa pro všechny případně promítání včas přesuneme do větších prostor. Pozvánku je samozřejmě možné posílat dál.

Dát si k večeři peruánské dobroty je možné před promítáním i po něm, k dispozici budou také míchané nápoje jak klasické tak peruánské. Akci si tedy klidně naplánujte na déle, bar budeme mít k dispozici.

Těšíme se na vás!

1 komentáře

Leave a Reply