Přivítejte Nikol a darujte drink!

Nikol Humpolcová Uff, je to za námi (tedy hlavně za Janou). A vlastně je to spíš před námi. Nikol se narodila o týden později než doktoři původně předpověděli a od začátku to byla hodná holka (alespoň to říkala sestřička).

Pro nás to znamená začátek hezkých starostí a kompletní přetočení života, pro vás vyhodnocení soutěže, kterou jsme vyhlásili. A hlavně možnost „zapití“ jejího narození. Tím vlastně začneme.

Tradice zapíjení prcků je krásná, ale nějak mi nepřirostla k srdci (sorry). Takže pro vás mám jinou variantu – ušetřené peníze můžeme věnovat na pití pro někoho jiného a k tomuto účelu jsem vybral svou oblíbenou charity: water. Každý rok sbírají peníze hlavně v září (narozeniny jejich zakladatele) na vrtání studní v Africe. Letos svůj cíl trochu změnili a vybírají na nákup vrtné soupravy, aby zrychlili svůj postup. Myšlenka mi to přijde skvělá, letos navíc znásobená tím, že jména všech, kteří vyberou víc jak 5000$ budou napsaná na koupený truck (což se nám asi nepovede, ale bylo by to super!).

Pojďte do toho, urvěte si od pusy toho panáka a darujte ho jiným! (pokud někdo máte problém s platbou přes internet tak dejte vědět, zaplatím za vás – peníze mi samozřejmě dáte 🙂 )

Základní údaje na začátek vyhodnocení:

  • jméno: Nikol Humpolcová
  • narozena: 17. 9. 2011 v 00:33
  • porodní váha: 3250g
  • porodní délka: 50cm

Pokud se říká, že dát dohromady lidi, aby se zamysleli a tipnuli výsledky, dává celkem přesnou představu o tom, jak vše dopadne, tak jsou to kecy. Naprosto nikdo netrefil datum narození, minimum lidí dalo její délku a nejvíc se lidi trefovali do váhy. Nic moc.

Takže 3x graf:

Statistika data narození

Statiska porodní délky

Statistika porodní váhy

A vítězem se stává

Vítězem se stává … no přemýšlím, jsou dva horcí kandidáti z nichž jeden nevyplnil hodinu narození a když by ji tipnul hodně špatně, tak by prohrál. Tak co teď s tím, počítat že datum bez vyplněné hodiny je půlnoc? Nebo poledne? Nebo ho diskvalifikovat, protože hodinu netipnul?

Dejte vědět v komentářích, upravíme podle toho výsledky 🙂

A nezapomeňte, každý dolar se počítá!

1 komentář

  1. Zaujala mě krajní hodnota v prvním grafu – 12.10. To také někdo tipoval ;-)?
    Moc a moc blahopřeju, přeju ať je pořád hodná, aspoň tak, jako Jana 😉

Leave a Reply