Posnídejte s BOSSem a najděte úspory

Upoutávka snídaně

Ušetřete již příští týden tolik času, kolik nám dnes věnujete!

Na 15. dubna jsme pro zákazníky naplánovali tradiční snídani, na které budeme netradičně představovat BOSSe a oblasti, ve kterých může pomoci šetřit peníze. Pokud přemýšlíte, jak vyřešit některý z procesů ve své firmě (nebo klidně všechny), doražte – pečivo bývá výborné. Přihlásit se můžete pomocí emailové zprávy. Informace o dalších snídaních na stránkách DIGI TRADE.

Upoutávka

Trápí Vás efektivita procesů ve firmě? Hledáte dokumenty, kopírujete smlouvy dalším osobám, přemýšlíte zda se zaměstnanci seznámili se všemi důležitými směrnicemi? Nemáte jistotu, že jsou vyúčtovány všechny služební cesty nebo se během schvalování ztrácí související doklady? Chtěli byste schvalovat faktury širší skupinou osob, ale pořízení licencí vašeho ERP systému by bylo příliš drahé? Bojíte se, že nezpracujete včas některé zprávy z vaší datové schránky? Chcete omezit zaměstnance ve využívání mobilních telefonů a hledáte řešení pro snadné vyčíslení položek nad stanovený rámec? Poohlížíte se pro řešení nástupních a výstupních procesů ve vaší společnosti?

Přijďte se k nám nasnídat a seznámit se s možnostmi našeho řešení pro vnitrofiremní agendy nazvané BOSS. Díky jeho vlastnostem můžete řešit pouze ty oblasti, které řešit potřebujete, a nemusíte pořizovat systém pokrývající i oblasti, které už máte vyřešeny. Využijte současně vaše stávající systémy na maximum díky možnosti jejich integrace s BOSSem.

Během dvou hodin probereme procesy v oblasti financí, IT a personalistiky a budeme diskutovat o možnostech úspor a efektivnějším řízení společnosti.

Přijďte s námi diskutovat i vy.

Leave a Reply