Plánování schůzek v Salesforce

Naplánovat schůzku s více lidmi, když navíc chcete, aby si vybrali termín, který všem vyhovuje nejvíc. Noční můra, pro všechny, kteří to někdy zkusili. Ti zkušenější už našli Doodle a používají ho.

Salesforce, narozdíl od IBM i Microsoftu (pokud jsem správně hledal), už tento trend zachytil a umožnil podobné plánování.

Naplánujete schůzku, vyberete kdo se má zúčastnit, zadáte vhodné termíny, případně necháte Salesforce, aby je vytipoval za vás.

Salesforce a plánování schůzky

Na další stránce přidat popis a odeslat účastníkům. Ti dostanou email s informací a odkazem na stránku, kde si vyberou, které termíny se jim hodí. Nemusí se přihlašovat, v linku je zakódováno, o koho jde. Což pro změnu dělá problém, pokud byste chtěli schůzku přeposlat někomu dalšímu.

Salesforce - výběr termínu schůzky, který se mi hodí.Organizátor konference se může kdykoliv podívat, kdo už odpověděl a jaké termíny se účastníkům hodí. Pak už jenom jeden z nich vybere a pošle aktualizaci schůzky na konkrétní datum a hodinu.
SF_meeting4

Účastníkům odejde email s konkrétním datem, kde opět kliknout na odkaz a schůzku potvrdí. Následně mohou přidat do svého kalendáře v Outlooku. To je asi jediná nevýhoda, která mě napadá, že nemohu akceptaci provést přímo v kalendáři, ale musím klikat na nějaký odkaz.

A jak vy plánujete schůzky s více lidmi? Užíváte si manuální práci, používáte Doodle nebo máte štěstí, že používáte Salesforce a začnete používat toto?24

Leave a Reply