Nový spolucestující

English version at bottom

Ahoj, dovolte mi, abych se představil.

Jak jsem se dozvěděl, tak mé jméno bude Vaník, Kempouš, Kemprvaník atd., podle toho jak se mým současným uživatelům Janě a Martinovi zrovna zlíbí. Mým majitelem je Dirk a jeho firma Keenascampers, který mě vybavil na cestu vším potřebným – od pořádného motoru přes postel, plynový vařič, DVD přehrávač, židličky, stan až po mikrovlnou troubu. Pravda, tu mohu využívat jenom v kempu, ale co.

Can - vnitřek

Mým úkolem je dopravit Janu a Martina bezpečně a bez pohromy po tom jejich vymyšleném kolečku po Austrálii a ideálně je přitom ještě trochu zabavit. Což by pro mě snad neměl být žádný problém, podobných cest jsem již pár absolvoval, takže zkušenosti s různými cestovateli mám a nějaký ten kus Austrálie jsem už taky viděl.

Na začátjku jsem se trochu zhrozil, když jsem viděl, kolik věcí do mě Jana s Martinem chtějí nacpat. Stačilo, aby to všechno narovnali přede mne a dostal jsem strach, ale nakonec to do mě všechno naskládali, sami se kupodivu také vešli a mohli jsme vyrazit.

Can - všechny naše věci

Tak jsem zvědav, jak to s nimi všechno přežiju a kam všude se s nimi podívám.

English version

Hi, my name depends on the mood of my temporary users – Jana and Martin. My owner is Dirk and his company Keenascampers, who equiped me, with all necessities – I have powerful engine, bed, gas cooker, DVD player, chairs, tant and microwave as well. I have to stay in campsite and be pluged in, to be able to run microwave, but anyway, it’s my equipment.

When I saw what they wanted to load up into me I got a little bit scared, but they managed to put everything inside including tmenselfs and we were able to hit the road.

I hope we survive the trip and I´m lookong forward to see new places.

Leave a Reply