Lotus Symposium 2009 – první dojmy

Tak za sebou máme další symposium – prý již 11 v pořadí. Lidí byla spousta, přesně vyplnili sál, který jsme měli k dispozici. Odpoledne se sice trochu vyprázdnilo, ale to je asi jasné. V každém případě jsem z toho letos měl skvělý pocit, spousta doprovodných aktivit od partnerů (vypij svůj Actimel od ATBONu, dej si s námi panáka od CubeTeamu, zahřej se Finlandií od DIGI-TRADE či zakousni se to Toblerone od Your-Systemu). Když tak nad tím přemýšlím, tak k dispozici byla spousta alkoholu, s vodou to ovšem, zvláště odpoledne, bylo horší.

Přednášek byla spousta a oproti předchozím letům byly výrazně kratší. Což nevím jaké mělo dopady, člověk se musel s informacemi opravdu omezit na to nejzákladnější. Podle rychlého průzkumu mezi návštěvníky je zaujaly hlavně prezentace o Lotus Notes verze 8.5 a určitě zajímavým doplňkem byly referenční prezentace zákazníků. Zvláště Českomoravská stavební spořitelna hodně lákala.

Užijte si pár fotografií, k symposiu se snad brzy ještě vrátím (někteří se již bojí, zvláště Tomáš Vávra musí být zpocen strachy ;))

1 komentář

  1. Letos jsem se nezúčastnil, protože dlouho nebyla známá konkrétní agenda a zveřejnili ji tak pozdě, že jsem mezitím dal přednost jiné akci. Zkrátka první dojem ještě před začátkem akce velmi špatný a ani pozdě zveřejněný zajímavý obsah to již nemohl napravit.

Leave a Reply