Lightning? Lightning!

V únoru jsem založil pražskou Salesforce user group (přihlášení pod vašimi standardními Salesforce údaji, případně rovnou na Splash), která by měla sdružovat primárně koncové uživatele Salesforce. Existující Prague Salesforce User & Developer Group se současně podle pravidel Salesforce mění pouze na vývojářskou skupinu a ve finále by bylo ideální, kdyby obě skupiny sdružovaly jiné lidi, kteří si tak v každé z nich najdou to své.

Vývojáři se v únoru dozvěděli (respektive měli dozvědět, čas na to úplně nezbyl) jak zmigrovat z Visualforce na Lightning.

V květnu jsem se rozhodl uspořádat podobné setkání pro koncové uživatele a řešit téma proč migrovat, proč nemigrovat, čeho se kdo bojí, co to komu přineslo.

Budu rád, pokud se ke mě 10. května od 17 hodin připojíte na první setkání, kde věřím, že se objeví ti, kteří už Lightning používají a pochlubí se, jaké všechny nové možnosti to má a o kolik snadněji se jim s novým rozhraním pracuje. Současně věřím, že přijdou i ti, kteří ještě nezmigrovali a chtějí se inspirovat přínosy a současně podělit o své obavy, které snad rozptýlíme.

Představuji si to jako „anonymní“ setkání uživatelů u kulatého stolu, na kterém sice budu mít připravenou záložní prezentaci, ale věřím, že se každý z nás dostane ke slovu a pochlubí se s konkrétními přínosy a obavami.

Zaregistrujte se prosím na stránce události, ať vím, jak velký prostor vybrat a mohu na začátku května poslat informaci, kde se setkání bude konat. Případně se rovnou zaregistrujte i do user group, aby vám příště chodily upozornění rovnou.

Ano, vím, že registrační formulář je děsivý a pracuji se Salesforce na jeho zjednodušení. Některé věci jako user group bohužel musíme používat a tato registrace je jednou z nich 🙁

PS: jste partner a chcete dorazit? Klidně, ale primárně prosím dejte vědět svým zákazníkům, ať dorazí oni. Jedná se o setkání uživatelů, nikoliv o obchod (i proto „anonymní“ setkání). Pro partnery tam žádné nové informace asi nebudou, zákazníci by naproti tomu mohli sdílet spoustu zajímavostí. děkuji

Leave a Reply