Kam jsou levné letenky?

Logo Letenky Levně O hledání letenek jsem již psal, ale spíš z pohledu jak najít tu nejlevnější do místa, kam zrovna chci letět. Dost lidí ale hledá spíš opačným způsobem – kouknou, kam jsou zrovna levné letenky a pak tam letí.

Párkrát už jsme o takovém cestování také přemýšleli, ale nikdy jsme se k tomu nakonec nedostali. Možná i proto, že jsme byli líní hledat, kde se zrovna co levného nabízí. Se serverem Letenky levně by to ale mohlo být jiné.

Na těchto stránkách, které jsou i na facebooku nebo twitteru, se pravidelně objevují zajímavé akce různých leteckých společností a tak stačí sledovat jedno místo a člověk hned ví, co se kde zajímavého nabízí a kam by mohl vyrazit. Kromě levných cen jsou tam i články o aktuálním dění ve světě letecké dopravy jako je zřízení nových linek nebo rušení těch stávajících. Zaujal mě třeba tip na snížení ceny u ČSA – nabízení různých cen dle místa prodeje je hodně časté a dost špatně se zjišťuje, kdyby existovala místa, ze kterých by to bylo levné vždy, tak by bylo skvělé je znát.

Tak uvidíme, jestli třeba potkáme nějaké levné letenky do Paříže, abych se tam konečně podíval.

2 komentáře

  1. Máte s nimi již reálné zkušenosti? Ty stránky vypadají divně, ne jako firemní web. Chceme do Egypta za šnorchlováním a buď zvolíme nějaký standardní zájezd, ale spíš bych si představoval sehnat levné letenky a ubytování svépomocí.

Leave a Reply