ILUG2008

A je to, jsem zaregistrován na druhý (tedy doufám) ročník této konference, která loni měla naprosto neuvěřitelný úspěch. Teď už jenom sehnat letenku a ubytování a je to. Nejedete ještě někdo, že bychom měli společnou cestu, aby nebyla v letadle nuda?

ILUG 2008

Při té příležitosti přemýšlím, zda neudělat něco podobného i v Čechách. Lotus Symposium je sice krásné, ale z mého pohledu hrozně o ničem, představují se novinky, všichni se chlubí obecnými věcmi, ale nikdo vlastně neukáže, jak naprogramoval něco úžasného nebo jak skvěle něco administrovat, jak se to používá v praxi, čeho se na základě zkušeností vyvarovat a co naopak dělat. To je to, co tahle konference přináší a v Čechách mi to chybí.

Současně by to byla konference, kam by konečně mohli přijet ti „normální“ vývojáři a administrátoři, nebylo by tam plno manažerů a obchodníků (jasně, mám vás všechny rád, ale …), mohli by pokecat, seznámit se konečně i jinak než přes diskuze na internetu.

Myslíte, že by se došlo dost zájemců, kteří by se přijeli podívat, ale i dost těch, kteří by se odvážili prezentovat? Dejte vědět, třeba něco vymyslíme 🙂

1 komentář

  1. Přijel bych se podívat, akcí kolem LD je doma pomálu. Díky alespoň za Lotus Café !!!
    Mám na starosti část LD struktury v CZ, centrála pak v DE a hodí se každý ADM tip a trik …
    Zkouším 8.0.1 + Travelera a těším se, až zmigrujeme a budu synchronizovat WinCE PDA s LD ! V test režimu to běží pěkně.

Leave a Reply