Encyklopedie vibrátorů

Vibrátor LELO Delight Je to až neuvěřitelné jaké všechny encyklopedie se dají na internetu nalézt. Tuhle jsem narazil na speciální o vibrátorech (neptejte se mě, kde ;)) a byl jsem až překvapen, na co všechno tam člověk narazí.

Takže kdo jste tušili, že vibrátory se dají dělit podle spousty hledisek? Materiál je asi jasný – plast, kov, silikon, gel, dokonce i umělá kůže – schválně kdy dorazí vibrátory vytvořené z kůže pravé. Pak malé, velké, vodotěsné, speciální na bod G (stejně asi pořád nikdo neví, zda něco takového existuje nebo ne, výzkumy se různí) a dokonce i speciální pro muže.

Vibrátor We Vibe Někde jsem dokonce četl, že ty klasické vibrátory (co připomínají penis) už mezi ženami tak oblíbené nejsou, že prý nějaké s moderním vzhledem jsou výrazně populárnější. No nevím, kategorii luxusních vibrátorků tady mají také a jsou tam kousky třeba za 3 000Kč. I když i to asi může být pořád levnější než chlap 😉

Historický vibrátorPo krátké prohlídce jsem zjistil, že encyklopedie je obsáhlá, ale doplněná i další spoustou informací z oblasti sexu (kolika lidem najednou mé stránky nepůjdou otevřít?). najdete zde tak zajímavosti o sexu (dobrá, těch tam moc není a historii vibrátorů asi všichni už známe), sex a zdraví (chlapi tady je toho tuna o problémech s erekcí, přeci jenom stárneme ;)) a konečně sexuologický slovník.

slovník mě dostal – tolik nových výrazů pohromadě jsem už dlouho neviděl a kdyby mě jimi někdo oblažil, tak bych asi opravdu nevěděl, odkud vítr fouká. Schválně si sami tipněte, zda jsou to slůvka pozitivní či negativní:

  • Algolagnie
  • Skatofilie
  • Cypridofobie
  • Antropofagie
  • nebo třeba Autagonistofilie

Zkrátka a prostě tato encyklopedie je zásobárnička nejen na studium nových slovíček při dlouhých svátečních večerech.

1 komentář

Leave a Reply