ČSSD proti vám

Logo ČSSD proti vám Přemýšlím, že jsem měl tyhle stránky vždy apolitické, ale letos se to asi trochu změní a pár článků o politice napíšu. Nebojte, nebude toho moc.

To, že se blíží volby pozná člověk jednoduše – objevují se billboardy a různé stránky na internetu, jako je třeba ČSSD proti vám. Stránky upozorňující na přehmaty této strany, která prý fakta nepřekrucuje, pouze zaznamenává. A, jak se asi dalo čekat, stojí za nimi ODS.

Jiří Paroubek: „On by nebyl vůbec žádný problém udělat o sedmdesát miliard korun nižší výdaje. Otázka je, proč bychom to dělali.“

Na stránkách naleznete články z tisku, kterých není příliš, ale jsou zjevně pečlivě vybrané (trochu přemýšlím, podle jakého klíče); vzpomínky na proběhlé události a aféry, na které asi spousta lidí již zapomenula a tak je dobré je trochu připomenout (ale kterých je současně překvapivě málo) a i vlastní články k nejrůznějším tématům, které jsou pomalu zajímavější, než ty předchozí kategorie.

Nejzajímavější částí webu pro mě ovšem byly citáty vrcholných představitelů, z nichž některé patří opravdu k perlám, které by měly patřit do naší národní historie, protože nemají chybu. Sekce vzkazů je překvapivě slušná sekce, když si uvědomím, co jsou někteří lidé schopni zplodit v diskuzích, tak mě až zaráží, jak je to tady pokojné, to snad musí někdo filtrovat. A konečně návrhy billboardů, kterých je neuvěřitelné množství a kde můžete sami soutěžit o ten nejvtipnější. Při té příležitosti jsem si nemohl nevzpomenout na nápad na billboard jedné nejmenované společnosti – na základě kterého billboardu to vzniklo asi všichni víte.

Teď jenom mít takovéto stránky pro všechny strany, aby si člověk připomněl historii a uvědomil si, jak se chovají, spojit to s volebními programy a hurá k volbám – kdy nás to vlastně čeká, v květnu?

Leave a Reply